EPC2010CENGR
EPCEPC
EPC2010CENGR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: EPC2010CENGR
Producent / Mærke: EPC
Produkt beskrivelse TRANS GAN 200V 22A BUMPED DIE
Dataark: EPC2010CENGR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for EPC2010CENGR
Varenummer EPC2010CENGR Fabrikant EPC
Beskrivelse TRANS GAN 200V 22A BUMPED DIE Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 16830 pcs Datablad EPC2010CENGR.pdf
Spænding - Test 380pF @ 100V Spænding - Opdeling Die Outline (7-Solder Bar)
Vgs (th) (Max) @ Id 25 mOhm @ 12A, 5V Teknologi GaNFET (Gallium Nitride)
Serie eGaN® RoHS Status Tape & Reel (TR)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 22A (Ta) Polarisering Die
Andre navne 917-EPC2010CENGRTR Driftstemperatur -40°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer EPC2010CENGR Inputkapacitans (Ciss) (Max) @ Vds 3.7nC @ 5V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 2.5V @ 3mA FET-funktion N-Channel
Udvidet beskrivelse N-Channel 200V 22A (Ta) Surface Mount Die Outline (7-Solder Bar) Afløb til Source Voltage (VDSS) -
Beskrivelse TRANS GAN 200V 22A BUMPED DIE Strøm - Kontinuerlig afløb (Id) @ 25 ° C 200V
Kapacitansforhold -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
EPC2007C
EPC2007C
producenter: EPC
Beskrivelse: TRANS GAN 100V 6A BUMPED DIE
På lager: 97545 pcs
Hent: EPC2007C.pdf
RFQ
producenter: EPC
Beskrivelse: TRANS GAN 200V 22A BUMPED DIE