CDB260W-1300-280-R
ERP PowerERP Power
CDB260W-1300-280-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CDB260W-1300-280-R
Producent / Mærke: ERP Power
Produkt beskrivelse 120 TO 277 VAC, 93% EFFICIENCY,
Dataark: CDB260W-1300-280-R.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 954 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 954 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for CDB260W-1300-280-R
Varenummer CDB260W-1300-280-R Fabrikant ERP Power
Beskrivelse 120 TO 277 VAC, 93% EFFICIENCY, Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 954 pcs Datablad CDB260W-1300-280-R.pdf
Spænding - Output 213 ~ 280 V, 152 ~ 200 V Spænding - Indgang (Min) 120VAC
Spænding - Indgang (Max) 277VAC Type Constant Current
Topologi AC DC Converter Afslutningsstil Wire Leads
Størrelse / Dimension 8.54" L x 2.00" W x 1.52" H (216.9mm x 50.8mm x 38.6mm) Serie CDB260
Vurderinger IP66 Power (Watts) 260W
Andre navne 1800-1120
CDB260W-1300-280-R-ND
Driftstemperatur -
Antal udgange 2 Monteringstype Chassis Mount
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner OCP, OTP, SCP
Effektivitet 93% Dæmpning Analog
Detaljeret beskrivelse 930mA, 1.3A 213 ~ 280 V, 152 ~ 200 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 2 Output Nuværende - Output (Max) 930mA, 1.3A