ES60BV011
EasyBraid Co.EasyBraid Co.
ES60BV011 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ES60BV011
Producent / Mærke: EasyBraid Co.
Produkt beskrivelse BEVEL 1.10MM
Dataark: ES60BV011.pdf
  • Besked
Specifikationer for ES60BV011
Varenummer ES60BV011 Fabrikant EasyBraid Co.
Beskrivelse BEVEL 1.10MM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5440 pcs Datablad ES60BV011.pdf
Bredde 0.039" (1.00mm) Tip - Type Soldering
Tip - Form Bevel 60° Tip - Chip Size -
Temperaturområde 617°F ~ 676°F (325°C ~ 358°C) Serie ES
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Længde 0.530" (13.46mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde 0.047" (1.19mm)