ES60CH032A
EasyBraid Co.EasyBraid Co.
ES60CH032A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ES60CH032A
Producent / Mærke: EasyBraid Co.
Produkt beskrivelse CHISEL 30 3.20MM
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for ES60CH032A
Varenummer ES60CH032A Fabrikant EasyBraid Co.
Beskrivelse CHISEL 30 3.20MM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6997 pcs Datablad
Bredde 0.130" (3.30mm) Tip - Type Soldering
Tip - Form Chisel 30° Tip - Chip Size -
Temperaturområde 617°F ~ 676°F (325°C ~ 358°C) Serie ES
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Længde 0.400" (10.16mm)