ES75BV011
EasyBraid Co.EasyBraid Co.
ES75BV011 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ES75BV011
Producent / Mærke: EasyBraid Co.
Produkt beskrivelse BEVEL 1.10MM
Dataark: ES75BV011.pdf
  • Besked
Specifikationer for ES75BV011
Varenummer ES75BV011 Fabrikant EasyBraid Co.
Beskrivelse BEVEL 1.10MM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2763 pcs Datablad ES75BV011.pdf
Bredde 0.039" (1.00mm) Tip - Type Soldering
Tip - Form Bevel 60° Tip - Chip Size -
Temperaturområde 662°F ~ 748°F (350°C ~ 398°C) Serie ES
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Længde 0.530" (13.46mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde 0.047" (1.19mm)