ES80WV031
EasyBraid Co.EasyBraid Co.
ES80WV031 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ES80WV031
Producent / Mærke: EasyBraid Co.
Produkt beskrivelse HOOF W/DENT 60 3.10MM
Dataark: ES80WV031.pdf
  • Besked
Specifikationer for ES80WV031
Varenummer ES80WV031 Fabrikant EasyBraid Co.
Beskrivelse HOOF W/DENT 60 3.10MM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4960 pcs Datablad ES80WV031.pdf
Bredde 0.120" (3.05mm) Tip - Type Soldering
Tip - Form Hoof, Dent Tip - Chip Size -
Temperaturområde 778°F ~ 887°F (420°C ~ 475°C) Serie ES
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Længde 0.645" (16.41mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde 0.130" (3.30mm)