ET80K047
EasyBraid Co.EasyBraid Co.
ET80K047 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ET80K047
Producent / Mærke: EasyBraid Co.
Produkt beskrivelse KNIFE 4.70MM
Dataark: ET80K047.pdf
  • Besked
Specifikationer for ET80K047
Varenummer ET80K047 Fabrikant EasyBraid Co.
Beskrivelse KNIFE 4.70MM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3413 pcs Datablad ET80K047.pdf
Bredde 0.187" (4.75mm) Tip - Type Soldering
Tip - Form Knife Tip - Chip Size -
Temperaturområde 778°F ~ 887°F (420°C ~ 475°C) Serie ET
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Længde 0.512" (13.00mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde 0.079" (2.00mm)