ASPR-16-062
Essentra ComponentsEssentra Components
ASPR-16-062 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ASPR-16-062
Producent / Mærke: Essentra Components
Produkt beskrivelse BUMPER ROUND 1" DIA BLACK
Dataark: 1.ASPR-16-062.pdf2.ASPR-16-062.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for ASPR-16-062
Varenummer ASPR-16-062 Fabrikant Essentra Components
Beskrivelse BUMPER ROUND 1" DIA BLACK Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 368961 pcs Datablad 1.ASPR-16-062.pdf2.ASPR-16-062.pdf
Type Bumper Tykkelse 0.063" (1.60mm)
Størrelse / Dimension 1.000" Dia (25.40mm) Form Cylindrical, Flat Top
Serie ASP Andre navne 61104003
ASPR-16-062-ND
ASPR16062
RPC2227
Monteringstype Adhesive, Rubber Fugtfølsomhedsniveau (MSL) Not Applicable
Materiale Polyolefin Foam Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Hårdhed - Form Roll
Detaljeret beskrivelse Bumper Cylindrical, Flat Top 1.000" Dia (25.40mm) Polyolefin Foam Black Farve Black