CBTS055A
Essentra ComponentsEssentra Components
CBTS055A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CBTS055A
Producent / Mærke: Essentra Components
Produkt beskrivelse HEX STANDOFF M3 NYLON 12MM
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for CBTS055A
Varenummer CBTS055A Fabrikant Essentra Components
Beskrivelse HEX STANDOFF M3 NYLON 12MM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6665 pcs Datablad
Vægt - Type Hex Standoff
Threaded / uden gevind Threaded Serie CBTS
Skrue, gevindstørrelse M3 belægning -
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Nylon
Længde - Samlet 0.472" (12.00mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Køn Female, Female Funktioner -
Diameter - Udenfor 0.217" (5.50mm) Hex Diameter - Indvendigt -
Detaljeret beskrivelse Hex Standoff Threaded M3 Nylon 0.472" (12.00mm) Natural Farve Natural
Mellem stykkens højde 0.472" (12.00mm)