LCBS-14-HT
Essentra ComponentsEssentra Components
LCBS-14-HT Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LCBS-14-HT
Producent / Mærke: Essentra Components
Produkt beskrivelse BRD SPT SNAP LOCK NYLON 7/8"
Dataark: LCBS-14-HT.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for LCBS-14-HT
Varenummer LCBS-14-HT Fabrikant Essentra Components
Beskrivelse BRD SPT SNAP LOCK NYLON 7/8" Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 148665 pcs Datablad LCBS-14-HT.pdf
Støttepanelets tykkelse 0.062" (1.57mm) 1/16" Støttehul Diameter 0.157" (3.99mm)
Serie LCBS-HT Andre navne LCBS-14-HT-ND
RP880
Monteringstype Snap Lock Monteringspaneltykkelse 0.055" ~ 0.080" (1.40mm ~ 2.03mm)
Monteringshullens diameter 0.187" (4.75mm) 3/16" Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale Nylon Længde - Samlet 1.602" (40.70mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Holding Type Snap Lock
Funktioner High Temperature, Winged Detaljeret beskrivelse Board Support Snap Lock / Snap Lock Nylon 0.875" (22.23mm) 7/8"
Mellem stykkens højde 0.875" (22.23mm) 7/8"