MPLE-3.2M-01
Essentra ComponentsEssentra Components
MPLE-3.2M-01 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MPLE-3.2M-01
Producent / Mærke: Essentra Components
Produkt beskrivelse BARBED FASTENER 0.190 NYLON NRTL
Dataark: MPLE-3.2M-01.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for MPLE-3.2M-01
Varenummer MPLE-3.2M-01 Fabrikant Essentra Components
Beskrivelse BARBED FASTENER 0.190 NYLON NRTL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 228926 pcs Datablad MPLE-3.2M-01.pdf
Type Barbed Fastener Serie -
Rivet længde 0.190" (4.83mm) Rivet Diameter -
Andre navne MPLE-3.2M-01-ND
RPC2884
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale Nylon Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Huldiameter 0.126" (3.20mm) Hovedhøjde 0.040" (1.02mm)
Hoveddiameter 0.190" (4.83mm) Grip Range 0.073" (1.85mm)
Funktioner - Detaljeret beskrivelse Barbed Fastener 0.073" (1.85mm) Grip Range Nylon