PPR-5080B
Essentra ComponentsEssentra Components
PPR-5080B Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PPR-5080B
Producent / Mærke: Essentra Components
Produkt beskrivelse RIVET PUSH 0.320" NYLON BLACK
Dataark: PPR-5080B.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for PPR-5080B
Varenummer PPR-5080B Fabrikant Essentra Components
Beskrivelse RIVET PUSH 0.320" NYLON BLACK Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 166046 pcs Datablad PPR-5080B.pdf
Type Push Rivet Serie PPR
Rivet længde 0.320" (8.13mm) Rivet Diameter -
Andre navne 61100059
PPR-5080B-ND
PPR5080B
RPC3169
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) Not Applicable
Materiale Nylon Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Huldiameter 0.201" (5.11mm) Hovedhøjde 0.110" (2.79mm)
Hoveddiameter 0.370" (9.40mm) Grip Range 0.200" ~ 0.240" (5.08mm ~ 6.10mm)
Funktioner - Detaljeret beskrivelse Push Rivet 0.200" ~ 0.240" (5.08mm ~ 6.10mm) Grip Range Nylon
Farve Black
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PPR-9
PPR-9
producenter: Essentra Components
Beskrivelse: RIVET PUSH 0.366" NYLON NATURAL