XT2502000A
Essentra ComponentsEssentra Components
XT2502000A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: XT2502000A
Producent / Mærke: Essentra Components
Produkt beskrivelse BARBED FASTENER 2.130" NYLON BLK
Dataark: XT2502000A.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for XT2502000A
Varenummer XT2502000A Fabrikant Essentra Components
Beskrivelse BARBED FASTENER 2.130" NYLON BLK Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 170240 pcs Datablad XT2502000A.pdf
Type Barbed Fastener Serie XT
Rivet længde 2.130" (54.10mm) Rivet Diameter -
Andre navne RPC2938
XT2502000A-ND
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale Nylon Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Huldiameter 0.250" (6.35mm) 1/4" Hovedhøjde 0.100" (2.54mm)
Hoveddiameter 0.701" (17.81mm) Grip Range 0.062" ~ 2.000" (1.57mm ~ 50.80mm) 1/16" ~ 2"
Funktioner - Detaljeret beskrivelse Barbed Fastener 0.062" ~ 2.000" (1.57mm ~ 50.80mm) 1/16" ~ 2" Grip Range Nylon