36-1/R3C-ARTC
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 36-1/R3C-ARTC
Producent / Mærke: Everlight Electronics
Produkt beskrivelse LED 3MM POWER T/H
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1020 pcs
  • Besked
Specifikationer for 36-1/R3C-ARTC
Varenummer 36-1/R3C-ARTC Fabrikant Everlight Electronics
Beskrivelse LED 3MM POWER T/H Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 437772 pcs Datablad
Bølgelængde - Peak - Bølgelængde - Dominant -
Spænding - Videresend (Vf) (Typ) - Synsvinkel -
Leverandør Device Package 3mm POWER LED Størrelse / Dimension 7.62mm L x 7.62mm W
Serie - Emballage Tube
Pakke / tilfælde 4-DIP (0.200", 5.08mm) Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Rating -
Lens gennemsigtighed - Linseformat / størrelse -
Objektivfarve - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde (Max) - Funktioner -
Detaljeret beskrivelse LED Indication - Discrete 4-DIP (0.200", 5.08mm) Nuværende - Test -
Konfiguration - Farve -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
producenter: Aries Electronics, Inc.
Beskrivelse: CONN SOCKET SIP 36POS GOLD
På lager: 18485 pcs
Hent: 36-0518-11.pdf
RFQ
36-1101-00SW
36-1101-00SW
producenter: 3M
Beskrivelse: HIGH EFFICIENCY PARTICULATE RESP
På lager: 64 pcs
Hent: 36-1101-00SW.pdf
RFQ
Beskrivelse: CONN IC DIP SOCKET 36POS GOLD