EADDM070RA1
Produkt oversigt
Varenummer: EADDM070RA1
Producent / Mærke: Everlight Electronics
Produkt beskrivelse LED DOT MATRIX RED 5X7 0.5" CRA
Dataark: EADDM070RA1.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
84 pcs
  • Besked
Specifikationer for EADDM070RA1
Varenummer EADDM070RA1 Fabrikant Everlight Electronics
Beskrivelse LED DOT MATRIX RED 5X7 0.5" CRA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 63589 pcs Datablad EADDM070RA1.pdf
Spænding - Videresend (Vf) (Typ) 2V Størrelse / Dimension 0.50" L x 0.70" W x 0.24" H (12.70mm x 17.70mm x 6.10mm)
Serie - Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Rating 17.6mcd Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Intern forbindelse Common Anode Row, Common Cathode Column grænseflade -
Detaljeret beskrivelse Dot Matrix Display Module 5 x 7 Common Anode Row, Common Cathode Column Red 2V 0.50" L x 0.70" W x 0.24" H (12.70mm x 17.70mm x 6.10mm) Konfiguration 5 x 7