EAST1005BA0
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: EAST1005BA0
Producent / Mærke: Everlight Electronics
Produkt beskrivelse LED BLUE CLEAR 2SMD
Dataark: EAST1005BA0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
9000 pcs
  • Besked
Specifikationer for EAST1005BA0
Varenummer EAST1005BA0 Fabrikant Everlight Electronics
Beskrivelse LED BLUE CLEAR 2SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1371088 pcs Datablad EAST1005BA0.pdf
Bølgelængde - Peak 468nm Bølgelængde - Dominant 471nm
Spænding - Videresend (Vf) (Typ) 3.3V Synsvinkel 120°
Leverandør Device Package 2-SMD Størrelse / Dimension 1.00mm L x 0.50mm W
Serie - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 0402 (1005 Metric) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 2 (1 Year) Millicandela Rating 50mcd
Lens gennemsigtighed Clear Linseformat / størrelse Rectangle with Flat Top, 1.00mm x 0.50mm
Objektivfarve Colorless Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde (Max) 0.45mm Funktioner -
Detaljeret beskrivelse Blue 471nm LED Indication - Discrete 3.3V 0402 (1005 Metric) Nuværende - Test 5mA