ITR20002-A
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ITR20002-A
Producent / Mærke: Everlight Electronics
Produkt beskrivelse OPTO INTERRUPTER
Dataark: ITR20002-A.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for ITR20002-A
Varenummer ITR20002-A Fabrikant Everlight Electronics
Beskrivelse OPTO INTERRUPTER Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 526674 pcs Datablad ITR20002-A.pdf
Spænding - Samler Emitter Opdeling (Max) 30V Serie -
Sensing Method Reflective Sensing Distance 0.236" (6mm)
Responstid 15µs, 15µs Emballage Bulk
Pakke / tilfælde 4-DIP (0.100", 2.54mm) Output Type Phototransistor
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Reflective Optical Sensor 0.236" (6mm) 4-DIP (0.100", 2.54mm) Nuværende - DC Forward (If) (Max) 50mA
Nuværende - Samler (Ic) (Max) 20mA