7109-CASE
Fluke ElectronicsFluke Electronics
7109-CASE Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 7109-CASE
Producent / Mærke: Fluke Electronics
Produkt beskrivelse CARRYING CASE
Dataark: 7109-CASE.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 120 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 120 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for 7109-CASE
Varenummer 7109-CASE Fabrikant Fluke Electronics
Beskrivelse CARRYING CASE Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 120 pcs Datablad 7109-CASE.pdf
Type Specialized specifikationer -
Serie - Andre navne 4810267
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Til brug med / relaterede produkter 6109A, 6109A-P, 7109A, 7109A-P
Tilbehørstype Carrying Case
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
producenter: Fluke Electronics
Beskrivelse: PROBE ACCESS COVER
På lager: 1453 pcs
Hent: 7109-2013-2.pdf
RFQ
71094
producenter: Wiha
Beskrivelse: BIT SET ASSORTED W/CASE 11PC
På lager: 4808 pcs
Hent: 71094.pdf
RFQ
producenter: Fluke Electronics
Beskrivelse: FLUID EXPANSION OVERFLOW KIT
På lager: 545 pcs
7109
producenter: Bourns, Inc.
Beskrivelse: COMMON MODE CHOKE 3MH 2A 2LN TH
producenter: Wiha
Beskrivelse: BIT SET ASSORTED W/CASE 10PC
Beskrivelse: TRANSPORT COVER
Beskrivelse: BIT SET HEX PHILLIPS W/CASE 51PC
Beskrivelse: SINGLE PROBE CLAMP KIT
På lager: 564 pcs
producenter: Laird Technologies - Thermal Products
Beskrivelse: PELTIER SH14,15,06,L,W4.5
7109-SS
7109-SS
producenter: RAF
Beskrivelse: THUMB SCREW KNOB #10-32
Hent: 7109-SS.pdf
Beskrivelse: ADJUSTABLE PROBE HOLDING FIXTURE
7109-RC
7109-RC
producenter: Bourns, Inc.
Beskrivelse: CMC 2.55MH 2A 2LN TH