Vælg dit land eller din region.

Close
Log ind Tilmeld E-mail:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

TQS-Q74H9-JCA

Formerica Optoelectronics Inc.Formerica Optoelectronics Inc.
TQS-Q74H9-JCA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.

Produkt oversigt

Varenummer: TQS-Q74H9-JCA
Producent / Mærke: Formerica Optoelectronics Inc.
Produkt beskrivelse QSFP28, 100GBASE-SR4, 100M, -10
Dataark: TQS-Q74H9-JCA.pdf
RoHs Status RoHS Overensstemmelse
Lager tilstand 281 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 281 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
$109.307
10 pcs
$106.841
Anmodning Citat
Udfyld venligst alle obligatoriske felter med dine kontaktoplysninger. Klik på " SUBMIT RFQ " Vi kontakter dig straks via email. Eller email os:Info@infinity-electronic.com
  • Mål pris:
  • Antal:
i alt:$109.307

Giv os din målpris, hvis mængder større end dem, der vises.

  • Varenummer
  • firmanavn
  • Kontakt navn
  • E-mail
  • Besked

Specifikationer for TQS-Q74H9-JCA

Varenummer TQS-Q74H9-JCA Fabrikant Formerica Optoelectronics Inc.
Beskrivelse QSFP28, 100GBASE-SR4, 100M, -10 Blyfri Status / RoHS Status RoHS Overensstemmelse
Mængde Tilgængelig 281 pcs Datablad TQS-Q74H9-JCA.pdf
Bølgelængde - Spænding - Supply 3.135 V ~ 3.465 V
Serie - RoHS Status RoHS Compliant
Andre navne 1785-1049 Monteringstype Pluggable, QSFP28
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Detaljeret beskrivelse Fiber Optic Transceiver Module Ethernet 100Gbps 3.135 V ~ 3.465 V MTP, MPO Pluggable, QSFP28
Datahastighed 100Gbps Tilslutningstype MTP, MPO
Applikationer Ethernet

forsendelse

★ GRATIS SHIPPING VIA DHL / FEDEX / UPS HVIS BESTEMMELSE OVER 1.000 USD.
(KUN TIL integrerede kredsløb, kredsløbsbeskyttelse, RF / IF og RFID, optoelektronik, sensorer, transducere, transformatorer, isolatorer, kontakter, relæer)

FedEx www.FedEx.com Fra $ 35,00 Basisforsendelsesgebyr afhænger af zone og land.
DHL www.DHL.com Fra $ 35,00 Basisforsendelsesgebyr afhænger af zone og land.
UPS www.UPS.com Fra $ 35,00 Basisforsendelsesgebyr afhænger af zone og land.
TNT www.TNT.com Fra $ 35,00 Basisforsendelsesgebyr afhænger af zone og land.

★ Leveringstiden skal bruge 2-4 dage til de fleste lande over hele verden ved DHL / UPS / FEDEX / TNT.

Du er velkommen til at kontakte os, hvis du har spørgsmål om forsendelsen. E-mail os Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT

AFTER SALGSGARANTI

  1. Hvert produkt fra Infinity-Electron.com har fået en garantiperiode på 1 ÅR. I denne periode kan vi tilbyde gratis teknisk vedligeholdelse, hvis der er problemer med vores produkter.
  2. Hvis du finder kvalitetsproblemer om vores produkter efter at have modtaget dem, kan du teste dem og søge ubetinget refusion, hvis det kan bevises.
  3. Hvis produkterne er defekte eller de ikke virker, kan du returnere til os inden for 1 ÅR, alle transport- og toldafgifter af varerne bæres af os.

Relaterede tags

Relaterede produkter

TQS-Q1LH9-PCA
TQS-Q1LH9-PCA
producenter: Formerica Optoelectronics Inc.
Beskrivelse: TXRX QSFP+ 40GBPS 850NM
På lager: 681 pcs
Hent: TQS-Q1LH9-PCA.pdf
RFQ
TQS-Q1LB9-F11
TQS-Q1LB9-F11
producenter: Formerica Optoelectronics Inc.
Beskrivelse: TXRX QSFP+ 40GBPS 1310NM
På lager: 205 pcs
Hent: TQS-Q1LB9-F11.pdf
RFQ
TQS-Q14H8-XCQ10
TQS-Q14H8-XCQ10
producenter: Formerica Optoelectronics Inc.
Beskrivelse: QSFP28, 100GBASE-AOC, INFINIBAND
På lager: 132 pcs
Hent: TQS-Q14H8-XCQ10.pdf
RFQ
TQS-Q1LH8-XCA10
TQS-Q1LH8-XCA10
producenter: Formerica Optoelectronics Inc.
Beskrivelse: TXRX QSFP+ 40GBPS 850NM
På lager: 394 pcs
Hent: TQS-Q1LH8-XCA10.pdf
RFQ
TQS-Q1LH8-XCA01
TQS-Q1LH8-XCA01
producenter: Formerica Optoelectronics Inc.
Beskrivelse: QSFP+, 40GBASE-AOC, INFINIBAND Q
På lager: 441 pcs
Hent: TQS-Q1LH8-XCA01.pdf
RFQ
TQS-Q1LH8-XCA03
TQS-Q1LH8-XCA03
producenter: Formerica Optoelectronics Inc.
Beskrivelse: TXRX QSFP+ 40GBPS 850NM
På lager: 390 pcs
Hent: TQS-Q1LH8-XCA03.pdf
RFQ
TQS-Q1LH8-XCA02
TQS-Q1LH8-XCA02
producenter: Formerica Optoelectronics Inc.
Beskrivelse: QSFP+, 40GBASE-AOC, INFINIBAND Q
På lager: 406 pcs
Hent: TQS-Q1LH8-XCA02.pdf
RFQ
TQS-Q1LH8-XCA07
TQS-Q1LH8-XCA07
producenter: Formerica Optoelectronics Inc.
Beskrivelse: QSFP+, 40GBASE-AOC, INFINIBAND Q
På lager: 373 pcs
Hent: TQS-Q1LH8-XCA07.pdf
RFQ
TQS-Q14H9-J83
TQS-Q14H9-J83
producenter: Formerica Optoelectronics Inc.
Beskrivelse: QSFP28, 100G, SR, 850NM, VCSEL,
På lager: 403 pcs
Hent: TQS-Q14H9-J83.pdf
RFQ
TQS-Q1LH9-2CA
TQS-Q1LH9-2CA
producenter: Formerica Optoelectronics Inc.
Beskrivelse: TXRX QSFP+ 40GBPS 850NM
På lager: 987 pcs
Hent: TQS-Q1LH9-2CA.pdf
RFQ
TQS-Q14H9-J82
TQS-Q14H9-J82
producenter: Formerica Optoelectronics Inc.
Beskrivelse: TXRX QSFP28 100GBPS 850NM
På lager: 233 pcs
Hent: TQS-Q14H9-J82.pdf
RFQ
TQS-Q1LH8-XCA05
TQS-Q1LH8-XCA05
producenter: Formerica Optoelectronics Inc.
Beskrivelse: TXRX QSFP+ 40GBPS 850NM
På lager: 475 pcs
Hent: TQS-Q1LH8-XCA05.pdf
RFQ

Industri Nyheder

Rohm tilføjer 10 SiC mosfets til biler
"Introduktionen af ​​SCT3xxxxxHR serien giver Rohm mulighed for at tilbyde branchens største sort...
ON tilføjer til SiC MOSFETs
ON Semiconductor har introduceret to SiC MOSFET'er rettet mod EV, sol og UPS applikationer. NTHL080N...
APEC: TI synes sideløbende at lave ac-dc chip med 15mW stand-by
"Denne enhed opnår den bedste balance mellem høj effektivitet og ultra-lav støj, mens den krymper...
Sponsoreret indhold: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
SIGLENT SVA1015X spektrumanalysatoren er et meget kraftfuldt og fleksibelt værktøj til forskellige...
Udgifter til halvfabrikataudstyr forventes at falde 14% i år og vokse 27% næste år
På grund af en afmatning i hukommelsessektoren markerer nedgangen i 2019 slutningen af ​​en treå...
Power Stamp Alliance nedskæringer har brug for vært CPU til at overvåge PSU'er, og tilføjer et reference design
Alliancen (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex og STMicroelectronics) har skabt...
APEC: SiC power og forbedrede cloud-baserede elværktøjer
Søgefunktionerne er blevet forbedret, og der er en karrusel-stil menu, der gør det muligt at vælg...
Dengrove tilføjer rumbesparende DC / DC-omformere fra Recom
De er designet til applikationer, der kræver høj effektdensitet og høj effektivitet og har effekt...
Første militærkvalificerede armprocessor til hi-rel applikationer
LS1046A er en del af NXPs 64-bit Arm Layerscape portefølje, med en 1,8 GHz quad-core Arm Cortex-A72...