EP3000AC48IN
GE Critical PowerGE Critical Power
EP3000AC48IN Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: EP3000AC48IN
Producent / Mærke: GE Critical Power
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 52V 3000W
Dataark: EP3000AC48IN.pdf
RoHs Status Leverandør udefineret
Lager tilstand 270 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 270 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for EP3000AC48IN
Varenummer EP3000AC48IN Fabrikant GE Critical Power
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 52V 3000W Blyfri Status / RoHS Status Leverandør udefineret
Mængde Tilgængelig 270 pcs Datablad EP3000AC48IN.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 52V
Spænding - Isolering 3kV Spænding - Indgang 90 ~ 290 VAC
Type Front End Størrelse / Dimension 14.80" L x 3.30" W x 4.84" H (375.9mm x 83.8mm x 122.9mm)
Serie Resilient 3000 RoHS Status Vendor undefined
Power (Watts) 3000W Andre navne 150052900
Driftstemperatur -10°C ~ 70°C Antal udgange 1
Monteringstype Rack Mount Mindste belastning er påkrævet -
Funktioner Adjustable Output Effektivitet 95%
Detaljeret beskrivelse Front End AC DC Converter 1 Output 52V 62.5A 90 ~ 290 VAC Input Nuværende - Output (Max) 62.5A
Godkendelser - Applikationer ITE (Commercial)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
EP3036
EP3036
producenter: Hammond Manufacturing
Beskrivelse: PANEL STEEL 28.2X34.2" WHT
På lager: 1057 pcs
Hent: EP3036.pdf
RFQ
Beskrivelse: PANEL STEEL 28.2X40.2" WHT
På lager: 735 pcs
Hent: EP3042.pdf
RFQ
EP3000AC48INZ
EP3000AC48INZ
producenter: GE Critical Power
Beskrivelse: AC/DC CONVERTER 52V 3000W
På lager: 256 pcs
Hent:
EP3020-7R
EP3020-7R
producenter: Bel
Beskrivelse: DC/DC CONVERTER
På lager: 6048 pcs
Hent: EP3020-7R.pdf
EP3020-9RG
EP3020-9RG
producenter: Bel
Beskrivelse: DC/DC CONVERTER
På lager: 119 pcs
Hent: EP3020-9RG.pdf
Beskrivelse: PANEL STEEL 28.2X28.2" WHT
Beskrivelse: PANEL STEEL 28.2X14.2" WHT
Beskrivelse: DC/DC CONVERTER 5.1V 2X12V 187W