09300100341ML
HARTINGHARTING
HARTING
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 09300100341ML
Producent / Mærke: HARTING
Produkt beskrivelse CONN BASE BOTTOM ENTRY SZ10B
Dataark: 1.09300100341ML.pdf2.09300100341ML.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for 09300100341ML
Varenummer 09300100341ML Fabrikant HARTING
Beskrivelse CONN BASE BOTTOM ENTRY SZ10B Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1340 pcs Datablad 1.09300100341ML.pdf2.09300100341ML.pdf
Trådstørrelse - Stil Bottom Entry
Størrelse / Dimension 3.661" L x 1.709" W x 1.138" H (93.00mm x 43.40mm x 28.90mm) Størrelse 10B