0TLS080.TXLS
Produkt oversigt
Varenummer: 0TLS080.TXLS
Producent / Mærke: Hamlin / Littelfuse
Produkt beskrivelse FUSE CRTRDGE 80A 170VDC RAD BEND
Dataark: 0TLS080.TXLS.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for 0TLS080.TXLS
Varenummer 0TLS080.TXLS Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beskrivelse FUSE CRTRDGE 80A 170VDC RAD BEND Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4827 pcs Datablad 0TLS080.TXLS.pdf
Spændingsvurdering - DC 170V Størrelse / Dimension 0.562" Dia x 0.944" L (14.28mm x 23.98mm)
Serie POWR-GARD® TLS Responstid Fast
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial Bend Cylinder
Andre navne TLS 80A-LS
TLS080.TXLS
TLS080LS
TLS80LS
Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Sikringstype Cartridge
Funktioner - Nuværende vurdering 80A
klasse - Brydekapacitet @ Nominel spænding 100kA
Godkendelser CE, UR Applikationer Telecom
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
0TLS080.TXV
0TLS080.TXV
producenter: Hamlin / Littelfuse
Beskrivelse: FUSE CRTRDGE 80A 170VDC RAD BEND
På lager: 3718 pcs
Hent: 0TLS080.TXV.pdf
RFQ
0TLS080.T
0TLS080.T
Beskrivelse: FUSE CARTRIDGE 80A 170VDC
På lager: 4026 pcs
Hent: 0TLS080.T.pdf
RFQ
0TLS090.TXLS
0TLS090.TXLS
Beskrivelse: FUSE CRTRDGE 90A 170VDC RAD BEND
Hent: 0TLS090.TXLS.pdf
0TLS080.TXMB
0TLS080.TXMB
Hent: 0TLS080.TXMB.pdf
0TLS080.TXL
0TLS080.TXL