GTCA35-421M-R05
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCA35-421M-R05 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: GTCA35-421M-R05
Producent / Mærke: Hamlin / Littelfuse
Produkt beskrivelse GDT 420V 20% 5KA THROUGH HOLE
Dataark: 1.GTCA35-421M-R05.pdf2.GTCA35-421M-R05.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for GTCA35-421M-R05
Varenummer GTCA35-421M-R05 Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beskrivelse GDT 420V 20% 5KA THROUGH HOLE Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 38397 pcs Datablad 1.GTCA35-421M-R05.pdf2.GTCA35-421M-R05.pdf
Spænding - DC Spark Over (Nom) 420V Tolerance ±20%
Serie GT Emballage Tray
Pakke / tilfælde Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Andre navne RF2427-000
Antal polakker 3 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) Not Applicable Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Impulsudladningstrøm (8 / 20μs) 5000A (5kA) Fejl kort No
Detaljeret beskrivelse Gas Discharge Tube 420V 5000A (5kA) ±20% 3 Pole Through Hole