GTCR38-421L-R10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCR38-421L-R10 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: GTCR38-421L-R10
Producent / Mærke: Hamlin / Littelfuse
Produkt beskrivelse GDT 420V 15% 10KA THROUGH HOLE
Dataark: 1.GTCR38-421L-R10.pdf2.GTCR38-421L-R10.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for GTCR38-421L-R10
Varenummer GTCR38-421L-R10 Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beskrivelse GDT 420V 15% 10KA THROUGH HOLE Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 35014 pcs Datablad 1.GTCR38-421L-R10.pdf2.GTCR38-421L-R10.pdf
Spænding - DC Spark Over (Nom) 420V Tolerance ±15%
Serie GT Emballage Tray
Pakke / tilfælde Radial Cylinder, 3 Lead Andre navne RF2396-000
Antal polakker 3 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Impulsudladningstrøm (8 / 20μs) 10000A (10kA) Fejl kort No
Detaljeret beskrivelse Gas Discharge Tube 420V 10000A (10kA) ±15% 3 Pole Through Hole