GTCS26-421M-R05
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCS26-421M-R05 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: GTCS26-421M-R05
Producent / Mærke: Hamlin / Littelfuse
Produkt beskrivelse GDT 420V 20% 5KA SURFACE MOUNT
Dataark: GTCS26-421M-R05.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for GTCS26-421M-R05
Varenummer GTCS26-421M-R05 Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beskrivelse GDT 420V 20% 5KA SURFACE MOUNT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 189324 pcs Datablad GTCS26-421M-R05.pdf
Spænding - DC Spark Over (Nom) 420V Tolerance ±20%
Serie GT Emballage Tray
Pakke / tilfælde 2-SMD Cylinder Square End Andre navne GTCS26421MR05
RF1075-000
Antal polakker 2 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Impulsudladningstrøm (8 / 20μs) 5000A (5kA) Fejl kort No
Detaljeret beskrivelse Gas Discharge Tube 420V 5000A (5kA) ±20% 2 Pole Surface Mount