GTCS36-421M-R10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCS36-421M-R10 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: GTCS36-421M-R10
Producent / Mærke: Hamlin / Littelfuse
Produkt beskrivelse GDT 420V 20% 10KA SURFACE MOUNT
Dataark: GTCS36-421M-R10.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for GTCS36-421M-R10
Varenummer GTCS36-421M-R10 Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beskrivelse GDT 420V 20% 10KA SURFACE MOUNT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 21073 pcs Datablad GTCS36-421M-R10.pdf
Spænding - DC Spark Over (Nom) 420V Tolerance ±20%
Serie GT Emballage Tray
Pakke / tilfælde 3-SMD Cylinder Square End Andre navne RF1154-000
Antal polakker 3 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Impulsudladningstrøm (8 / 20μs) 10000A (10kA) Fejl kort No
Detaljeret beskrivelse Gas Discharge Tube 420V 10000A (10kA) ±20% 3 Pole Surface Mount