PLED13SW
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
PLED13SW Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PLED13SW
Producent / Mærke: Hamlin / Littelfuse
Produkt beskrivelse LED PROTECTOR BI 13V DO214 2L
Dataark: PLED13SW.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for PLED13SW
Varenummer PLED13SW Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beskrivelse LED PROTECTOR BI 13V DO214 2L Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 325353 pcs Datablad PLED13SW.pdf
Spænding - klemning 26V Spænding 13V
Teknologi LED Shunt Leverandør Device Package DO-214AA
Serie PLED® Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde DO-214AA, SMB Andre navne F6275TR
PLED13SW-ND
Antal kredsløb 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Applikationer LED Protection
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PLED13US
PLED13US
producenter: Hamlin / Littelfuse
Beskrivelse: LED PROTECTOR UNI 13V DO214 2L
På lager: 302303 pcs
Hent: PLED13US.pdf
RFQ
PLED150W-024-C6250
PLED150W-024-C6250
producenter: Thomas Research Products
Beskrivelse: LED DRIVER CV AC/DC 24V 6.25A
På lager: 1553 pcs
Hent: PLED150W-024-C6250.pdf
RFQ
PLED13S
PLED13S
Beskrivelse: LED PROTECTOR 13V BI-DIR DO-214