PLED18SW
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
PLED18SW Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PLED18SW
Producent / Mærke: Hamlin / Littelfuse
Produkt beskrivelse LED PROTECTOR BI 18V DO214 2L
Dataark: PLED18SW.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for PLED18SW
Varenummer PLED18SW Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beskrivelse LED PROTECTOR BI 18V DO214 2L Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 105326 pcs Datablad PLED18SW.pdf
Spænding - klemning 33V Spænding 18V
Teknologi LED Shunt Leverandør Device Package DO-214AA
Serie PLED® Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde DO-214AA, SMB Andre navne F6276CT
Antal kredsløb 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Applikationer LED Protection
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PLED200W-024-C8330
PLED200W-024-C8330
producenter: Thomas Research Products
Beskrivelse: LED DRIVER CC AC/DC 8-24V 8.33A
På lager: 1477 pcs
Hent: PLED200W-024-C8330.pdf
RFQ
PLED18S
PLED18S
producenter: Hamlin / Littelfuse
Beskrivelse: LED PROTECTOR 18V BI-DIR DO-214