V20E385AUTO2T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: V20E385AUTO2T
Producent / Mærke: Hamlin / Littelfuse
Produkt beskrivelse RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F
Dataark: V20E385AUTO2T.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for V20E385AUTO2T
Varenummer V20E385AUTO2T Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beskrivelse RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 183521 pcs Datablad V20E385AUTO2T.pdf
Serie * Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Detaljeret beskrivelse Varistor Circuit
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
V20E320PX2855
V20E320PX2855
producenter: Hamlin / Littelfuse
Beskrivelse: VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
På lager: 206534 pcs
Hent:
RFQ
V20E385AUTO
V20E385AUTO
Beskrivelse: RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F
På lager: 193704 pcs
Hent: V20E385AUTO.pdf
RFQ
V20E385L2T1
V20E385L2T1
Beskrivelse: VARISTOR 620V 10KA DISC 20MM
Hent: V20E385L2T1.pdf
V20E385PL2T1
V20E385PL2T1
Hent: V20E385PL2T1.pdf
V20E385
V20E385