1551USB3TSK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1551USB3TSK Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1551USB3TSK
Producent / Mærke: Hammond Manufacturing
Produkt beskrivelse BOX ABS TRAN/SMK 2.56"L X 1.18"W
Dataark: 1551USB3TSK.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1551USB3TSK
Varenummer 1551USB3TSK Fabrikant Hammond Manufacturing
Beskrivelse BOX ABS TRAN/SMK 2.56"L X 1.18"W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 28898 pcs Datablad 1551USB3TSK.pdf
Vægt - Tykkelse 0.067" (1.70mm)
Størrelse / Dimension 2.559" L x 1.181" W (65.00mm x 30.00mm) Forsendelsesinfo Shipped from Digi-Key
Serie 1551USB Vurderinger IP54
Andre navne HM1471 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale Brandbarhed Rating UL94 HB Materiale Plastic, ABS
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde 0.610" (15.50mm)
Funktioner PCB Supports Detaljeret beskrivelse Box Plastic, ABS Translucent - Smoke Hand Held, Split Sides 2.559" L x 1.181" W (65.00mm x 30.00mm) X 0.610" (15.50mm)
Design Hand Held, Split Sides Containertype Box
Farve Translucent - Smoke Område (L x W) 3.02 in² (19.5 cm²)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1552
producenter: Adafruit
Beskrivelse: BREAKOUT STER 2.8W AMP D TS2012