PMSTRAP40
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PMSTRAP40
Producent / Mærke: Hammond Manufacturing
Produkt beskrivelse POLE MOUNT KIT PMK SERIES
Dataark: PMSTRAP40.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for PMSTRAP40
Varenummer PMSTRAP40 Fabrikant Hammond Manufacturing
Beskrivelse POLE MOUNT KIT PMK SERIES Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2038 pcs Datablad PMSTRAP40.pdf
Serie PMK Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Til brug med / relaterede produkter PMK Series Tilbehørstype Mounting Kit
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PMST6429,115
PMST6429,115
producenter: Nexperia
Beskrivelse: TRANS NPN 45V 0.1A SOT323
På lager: 2110071 pcs
Hent: PMST6429,115.pdf
RFQ
PMSTA3904,135
PMSTA3904,135
producenter: NXP Semiconductors / Freescale
Beskrivelse: TRANS NPN 40V 0.2A SOT323