M50-3003145
HarwinHarwin
Harwin
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: M50-3003145
Producent / Mærke: Harwin
Produkt beskrivelse CONNECTOR SOCKET
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for M50-3003145
Varenummer M50-3003145 Fabrikant Harwin
Beskrivelse CONNECTOR SOCKET Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3308 pcs Datablad
Spændingsbedømmelse - Afslutning Solder
Stil Board to Board or Cable Serie Archer M50
Rækkevidde - parring 0.050" (1.27mm) Pitch - Parring 0.050" (1.27mm)
Emballage Tube Driftstemperatur -40°C ~ 105°C
Antal rækker 2 Antal positioner indlæst All
Antal positioner 62 Monteringstype Through Hole
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Parret Stacking Heights 5.4mm, 6.08mm, 9.37mm
Isolationshøjde 0.173" (4.40mm) Isolationsfarve Black
Ingress Protection - Funktioner -
Fastgørelsestype Push-Pull Detaljeret beskrivelse 62 Position Receptacle Connector Through Hole
Nuværende vurdering 1A Kontakt type Female Socket
Kontakt form Square Kontaktmateriale Phosphor Bronze
Kontakt Længde - Post 0.094" (2.40mm) Kontakt Afslut tykkelse - Post -