DX10BM-100S(50)
HiroseHirose
DX10BM-100S(50) Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DX10BM-100S(50)
Producent / Mærke: Hirose
Produkt beskrivelse CONN RECEPT RT ANG 100 POS PCB
Dataark: 1.DX10BM-100S(50).pdf2.DX10BM-100S(50).pdf3.DX10BM-100S(50).pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for DX10BM-100S(50)
Varenummer DX10BM-100S(50) Fabrikant Hirose
Beskrivelse CONN RECEPT RT ANG 100 POS PCB Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4091 pcs Datablad 1.DX10BM-100S(50).pdf2.DX10BM-100S(50).pdf3.DX10BM-100S(50).pdf
Type Miniature High Density (HD) Afslutning Solder
Serie DXM Andre navne H11318
Antal rækker 2 Antal positioner 100
Monteringstype Panel Mount, Through Hole, Right Angle Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 100 Position Receptacle Connector Miniature High Density (HD) Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
Kontakt Afslut tykkelse - Kontakt Afslut Gold
Tilslutningstype Receptacle Connector Style Outer Shroud Contacts
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DX10AM-110SE1
DX10AM-110SE1
producenter: Hirose
Beskrivelse: CONN RECEPT 110 POS RT ANG
På lager: 6928 pcs
Hent: DX10AM-110SE1.pdf
RFQ
DX10BM-100SE
DX10BM-100SE
producenter: Hirose
Beskrivelse: CONN RECEPT RT ANG 100 POS PCB
På lager: 4667 pcs
Hent: DX10BM-100SE.pdf
RFQ
DX10AM-110SE1(50)
DX10AM-110SE1(50)
Hent: DX10AM-110SE1(50).pdf
DX10BM-100SE(50)
DX10BM-100SE(50)
Hent: DX10BM-100SE(50).pdf
DX10AM-100SE2
DX10AM-100SE2
Hent: DX10AM-100SE2.pdf
DX10BM-100S
DX10BM-100S
Hent: DX10BM-100S.pdf
DX10BM-68S
DX10BM-68S
Beskrivelse: CONN RECEPT RT ANG 68 POS PCB
Hent: DX10BM-68S.pdf
DX10BM-80S(50)
DX10BM-80S(50)
Beskrivelse: CONN RECEPT RT ANG 80 POS PCB