DX10BM-80SE(50)
HiroseHirose
Hirose
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DX10BM-80SE(50)
Producent / Mærke: Hirose
Produkt beskrivelse CONN RECEPT RT ANG 80 POS PCB
Dataark: DX10BM-80SE(50).pdf
  • Besked
Specifikationer for DX10BM-80SE(50)
Varenummer DX10BM-80SE(50) Fabrikant Hirose
Beskrivelse CONN RECEPT RT ANG 80 POS PCB Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2913 pcs Datablad DX10BM-80SE(50).pdf
Serie * Andre navne 230-5075-5-50
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Position Connector
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DX10BM-80S(50)
DX10BM-80S(50)
producenter: Hirose
Beskrivelse: CONN RECEPT RT ANG 80 POS PCB
På lager: 7169 pcs
Hent: DX10BM-80S(50).pdf
RFQ
DX10G1M-26S
DX10G1M-26S
producenter: Hirose
Beskrivelse: CONN RECEPT RT ANG 26POS PCB
På lager: 5941 pcs
Hent: DX10G1M-26S.pdf
RFQ
DX10BM-80S
DX10BM-80S
Hent: DX10BM-80S.pdf
DX10G1M-14SE
DX10G1M-14SE
Beskrivelse: CONN RECEPT RT ANG 14POS PCB