PL75-LR-PC
HiroseHirose
PL75-LR-PC Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PL75-LR-PC
Producent / Mærke: Hirose
Produkt beskrivelse CONN UMC RECEPT R/A 75OHM PCB
Dataark: PL75-LR-PC.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for PL75-LR-PC
Varenummer PL75-LR-PC Fabrikant Hirose
Beskrivelse CONN UMC RECEPT R/A 75OHM PCB Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7750 pcs Datablad PL75-LR-PC.pdf
Afskærmning af skjold Solder Serie PL75
Emballage Bulk Andre navne 334-0075-1-00
H124302
PL75-LR-PC-ND
Driftstemperatur -30°C ~ 85°C Antal havne 1
Monteringstype Through Hole, Right Angle Monteringsfunktion -
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Parring cykler 500
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Indsætnings tab -
Ingress Protection - Inkluderer -
Impedans 75 Ohm Husets farve Gold
Frekvens - Maks 1.5GHz Funktioner -
Fastgørelsestype Snap-On Dielektrisk materiale Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Detaljeret beskrivelse Ultra Miniature Coaxial Connector Receptacle, Male Pin 75 Ohm Through Hole, Right Angle Solder Kontakt opsigelse Solder
Tilslutningstype Receptacle, Male Pin Connector Style Ultra Miniature Coaxial
Center Kontaktplating Gold Center Kontaktmateriale Phosphor Bronze
Kabelgruppe - Kropsmateriale Brass
Body Finish Gold
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PL75C-204
PL75C-204
producenter: Bel
Beskrivelse: CONN TRB PLUG STR CRIMP
På lager: 3156 pcs
Hent: PL75C-204.pdf
RFQ
PL75-9
PL75-9
producenter: Bel
Beskrivelse: CONN TRB PLUG STR SOLDER
På lager: 3900 pcs
Hent: PL75-9.pdf
RFQ
PL75-P-1.5CV
PL75-P-1.5CV
producenter: Hirose
Beskrivelse: CONN UMC PLUG STR 75OHM SOLDER