A20H1608SSLP
HoffmannHoffmann
A20H1608SSLP Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: A20H1608SSLP
Producent / Mærke: Hoffmann
Produkt beskrivelse JUNCTION BOX S STEEL 20"L X 16"W
Dataark: A20H1608SSLP.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 78 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 78 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
  • Besked
Specifikationer for A20H1608SSLP
Varenummer A20H1608SSLP Fabrikant Hoffmann
Beskrivelse JUNCTION BOX S STEEL 20"L X 16"W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 78 pcs Datablad A20H1608SSLP.pdf
Vægt 34 lbs (15.4kg) Tykkelse 14 Gauge
Størrelse / Dimension 20.000" L x 15.984" W (508.00mm x 406.00mm) Forsendelsesinfo Shipped from Digi-Key
Serie - Vurderinger IP66, NEMA 3,3R,4,4X,12,13, UL-508A
Andre navne 1441-1138
29020
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale Brandbarhed Rating - Materiale Metal, Stainless Steel
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde 7.992" (203.00mm)
Funktioner Sealing Gasket, Wall Mount Detaljeret beskrivelse Junction Box Metal, Stainless Steel Natural Cover Included 20.000" L x 15.984" W (508.00mm x 406.00mm) X 7.992" (203.00mm)
Design Cover Included Containertype Junction Box
Farve Natural Område (L x W) 320 in² (2065 cm²)