ASE10X8X4
HoffmannHoffmann
ASE10X8X4 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ASE10X8X4
Producent / Mærke: Hoffmann
Produkt beskrivelse JUNCTION BOX STEEL 10"L X 8"W
Dataark: ASE10X8X4.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for ASE10X8X4
Varenummer ASE10X8X4 Fabrikant Hoffmann
Beskrivelse JUNCTION BOX STEEL 10"L X 8"W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2982 pcs Datablad ASE10X8X4.pdf
Vægt 5.5 lbs (2.5kg) Tykkelse -
Størrelse / Dimension 10.000" L x 7.992" W (254.00mm x 203.00mm) Forsendelsesinfo Shipped from Digi-Key
Serie - Vurderinger IP30, NEMA 1, UL-50, 50E
Andre navne 1441-1347
43050
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale Brandbarhed Rating - Materiale Metal, Steel
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde 4.016" (102.00mm)
Funktioner Knockouts, Wall Mount Detaljeret beskrivelse Junction Box Metal, Steel Gray Cover Included 10.000" L x 7.992" W (254.00mm x 203.00mm) X 4.016" (102.00mm)
Design Cover Included Containertype Junction Box
Farve Gray Område (L x W) 80.0 in² (516 cm²)