ALFD21102DNUR
IDECIDEC
IDEC
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ALFD21102DNUR
Producent / Mærke: IDEC
Produkt beskrivelse 30MM PB IL FS MOM 12V 2NC RED
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for ALFD21102DNUR
Varenummer ALFD21102DNUR Fabrikant IDEC
Beskrivelse 30MM PB IL FS MOM 12V 2NC RED Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6227 pcs Datablad
Serie * Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Detaljeret beskrivelse Pushbutton Switch
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
ALFD21102DNUA
ALFD21102DNUA
producenter: IDEC
Beskrivelse: 30MM PB IL FS MOM 12V 2NC AMB
På lager: 4354 pcs
Hent:
RFQ
ALFB-01
ALFB-01
producenter: Abracon Corporation
Beskrivelse: FERRITE BEAD 110 OHM AXIAL 1LN