ASLD211120DNUS
IDECIDEC
IDEC
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ASLD211120DNUS
Producent / Mærke: IDEC
Produkt beskrivelse 30MM SS IL 2POS 12V 2NO BLU
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for ASLD211120DNUS
Varenummer ASLD211120DNUS Fabrikant IDEC
Beskrivelse 30MM SS IL 2POS 12V 2NO BLU Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel