ASLD311120DNUG
IDECIDEC
IDEC
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ASLD311120DNUG
Producent / Mærke: IDEC
Produkt beskrivelse 30MM SS 3POS SRR 12V 2NO GRN
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for ASLD311120DNUG
Varenummer ASLD311120DNUG Fabrikant IDEC
Beskrivelse 30MM SS 3POS SRR 12V 2NO GRN Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel