ASLD31120DNUG
Produkt oversigt
Varenummer: ASLD31120DNUG
Producent / Mærke: IDEC
Produkt beskrivelse 30MM SS 3POS MT 12V 2NO GRN
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for ASLD31120DNUG
Varenummer ASLD31120DNUG Fabrikant IDEC
Beskrivelse 30MM SS 3POS MT 12V 2NO GRN Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel