ASLD332240DNUS
Produkt oversigt
Varenummer: ASLD332240DNUS
Producent / Mærke: IDEC
Produkt beskrivelse 30MM SS 3POS S2W 24V 4NO BLU
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for ASLD332240DNUS
Varenummer ASLD332240DNUS Fabrikant IDEC
Beskrivelse 30MM SS 3POS S2W 24V 4NO BLU Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel