7130LA55J/2930
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 7130LA55J/2930
Producent / Mærke: IDT (Integrated Device Technology)
Produkt beskrivelse IC SRAM 8K PARALLEL 52PLCC
Dataark: 7130LA55J/2930.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for 7130LA55J/2930
Varenummer 7130LA55J/2930 Fabrikant IDT (Integrated Device Technology)
Mængde Tilgængelig 5346 pcs Datablad 7130LA55J/2930.pdf
Skriv cyklus Tid - Ord, Side 55ns Spænding - Supply 4.5 V ~ 5.5 V
Teknologi SRAM - Dual Port, Asynchronous Leverandør Device Package 52-PLCC (19.13x19.13)
Serie - Emballage Tube
Pakke / tilfælde 52-LCC (J-Lead) Driftstemperatur 0°C ~ 70°C (TA)