71321LA55J8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 71321LA55J8
Producent / Mærke: IDT (Integrated Device Technology)
Produkt beskrivelse IC SRAM 16K PARALLEL 52PLCC
Dataark: 71321LA55J8.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for 71321LA55J8
Varenummer 71321LA55J8 Fabrikant IDT (Integrated Device Technology)
Mængde Tilgængelig 5476 pcs Datablad 71321LA55J8.pdf
Skriv cyklus Tid - Ord, Side 55ns Spænding - Supply 4.5 V ~ 5.5 V
Teknologi SRAM - Dual Port, Asynchronous Leverandør Device Package 52-PLCC (19.13x19.13)
Serie - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 52-LCC (J-Lead) Andre navne IDT71321LA55J8
IDT71321LA55J8-ND
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C (TA) Monteringstype Surface Mount