80KSW0005BRI-FRE
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 80KSW0005BRI-FRE
Producent / Mærke: IDT (Integrated Device Technology)
Produkt beskrivelse IC SER RAPIDIO SWITCH 676FCBGA
Dataark: 80KSW0005BRI-FRE.pdf
  • Besked
Specifikationer for 80KSW0005BRI-FRE
Varenummer 80KSW0005BRI-FRE Fabrikant IDT (Integrated Device Technology)
Beskrivelse IC SER RAPIDIO SWITCH 676FCBGA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4303 pcs Datablad 80KSW0005BRI-FRE.pdf
Type Serial RapidIO® Switch Leverandør Device Package 676-FCBGA (27x27)
Serie - Pakke / tilfælde 676-BBGA, FCBGA
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 4 (72 Hours)
Applikationer Wireless Infrastructure
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
80KXF1200MEFC30X20
80KXF1200MEFC30X20
producenter: Rubycon
Beskrivelse: CAP ALUM 1200UF 20% 80V SNAP