EP3SL110F1152C4
Intel® FPGAsIntel® FPGAs
EP3SL110F1152C4 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: EP3SL110F1152C4
Producent / Mærke: Intel® FPGAs
Produkt beskrivelse IC FPGA 744 I/O 1152FBGA
Dataark: 1.EP3SL110F1152C4.pdf2.EP3SL110F1152C4.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 57 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 57 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
24 pcs
  • Besked
Specifikationer for EP3SL110F1152C4
Varenummer EP3SL110F1152C4 Fabrikant Intel® FPGAs
Beskrivelse IC FPGA 744 I/O 1152FBGA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 57 pcs Datablad 1.EP3SL110F1152C4.pdf2.EP3SL110F1152C4.pdf
Spænding - Supply 0.86 V ~ 1.15 V Samlet RAM-bit 4992000
Leverandør Device Package 1152-FBGA (35x35) Serie Stratix® III L
Pakke / tilfælde 1152-BBGA, FCBGA Driftstemperatur 0°C ~ 85°C (TJ)