HFA1100IP
IntersilIntersil
HFA1100IP Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HFA1100IP
Producent / Mærke: Intersil
Produkt beskrivelse IC OPAMP CFA 850MHZ 8DIP
Dataark: HFA1100IP.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for HFA1100IP
Varenummer HFA1100IP Fabrikant Intersil
Beskrivelse IC OPAMP CFA 850MHZ 8DIP Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4449 pcs Datablad HFA1100IP.pdf
Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±) 4.5 V ~ 11 V, ±2.25 V ~ 5.5 V Spænding - Indgangsforskydning 2mV
Leverandør Device Package 8-PDIP Slew Rate 2300 V/µs
Serie - Emballage Tube
Pakke / tilfælde 8-DIP (0.300", 7.62mm) Output Type -
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Antal kredsløb 1
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Nuværende - Forsyning 21mA Nuværende - Output / Channel 60mA
Nuværende - Input Bias 25µA Basenummer HFA1100
Forstærker Type Current Feedback -3db båndbredde 850MHz