HIP1011BCB
IntersilIntersil
Intersil
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HIP1011BCB
Producent / Mærke: Intersil
Produkt beskrivelse IC CTRLR HOT PLUG PCI 16-SOIC
Dataark: HIP1011BCB.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for HIP1011BCB
Varenummer HIP1011BCB Fabrikant Intersil
Mængde Tilgængelig 4491 pcs Datablad HIP1011BCB.pdf
Spænding - Supply 10.8 V ~ 13.2 V Type Hot Plug Controller
Leverandør Device Package 16-SOIC Serie -
Programmerbare funktioner Circuit Breaker, Fault Timeout, Slew Rate Emballage Tube
Pakke / tilfælde 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Driftstemperatur 0°C ~ 70°C
Antal kanaler 4 Monteringstype Surface Mount
Intern switch (s) Both Funktioner Latched Fault
Nuværende - Forsyning 5mA Nuværende - Output (Max) 100mA, 500mA