X9C102PIZ
IntersilIntersil
X9C102PIZ Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: X9C102PIZ
Producent / Mærke: Intersil
Produkt beskrivelse IC XDCP 100-TAP 1K EE 8-DIP
Dataark: X9C102PIZ.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for X9C102PIZ
Varenummer X9C102PIZ Fabrikant Intersil
Beskrivelse IC XDCP 100-TAP 1K EE 8-DIP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 14713 pcs Datablad X9C102PIZ.pdf
Spænding - Supply 5V Tolerance ±20%
Temperaturkoefficient (Typ) ±600 ppm/°C Taper Linear
Leverandør Device Package 8-PDIP Serie XDCP™
Modstand - Visker (Ohms) (Typ) 40 Modstand (ohm) 1k
Emballage Tube Pakke / tilfælde 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Antal vandhaner 100
Antal kredsløb 1 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Hukommelsestype Non-Volatile Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
grænseflade Up/Down (U/D, INC, CS) Funktioner -
Detaljeret beskrivelse Digital Potentiometer 1k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-PDIP Konfiguration Potentiometer