W24-ASMA-M
Inventek SystemsInventek Systems
W24-ASMA-M Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: W24-ASMA-M
Producent / Mærke: Inventek Systems
Produkt beskrivelse RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT SMA MALE
Dataark: W24-ASMA-M.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for W24-ASMA-M
Varenummer W24-ASMA-M Fabrikant Inventek Systems
Beskrivelse RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT SMA MALE Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 32345 pcs Datablad W24-ASMA-M.pdf
VSWR 1.5 Afslutning Connector, SMA Male
Serie - Retur tab -17dBi
Strøm - Max 50W Emballage Bulk
Andre navne 1475-1024 Antal Bands 1
Monteringstype Connector Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Højde (Max) 2.598" (66.00mm) Gevinst 2.15dBi
Frekvensområde 2.4GHz ~ 2.5GHz Frekvensgruppe UHF (2 GHz ~ 3 GHz)
Frekvens (Center / Band) 2.4GHz Funktioner -
Detaljeret beskrivelse 2.4GHz WLAN Whip, Tilt RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz 2.15dBi Connector, SMA Male Connector Mount Applikationer WLAN
Antenne Type Whip, Tilt
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
W24-4K7JI
W24-4K7JI
producenter: TT Electronics
Beskrivelse: RES 4.7K OHM 14W 5% AXIAL